Jaarlijkse kerstveiling Udi'19 breekt records: 40.000 euro opgehaald

Gepubliceerd: Dinsdag 11 december 2018 10:44

UDEN - De jaarlijkse kerstveiling van UDI'19 heeft zaterdag een recordopbrengst opgeleverd. De voetbalclub haalde €40.109 op, wat ten goede komt aan de viering van het honderdjarig jubileum.

Tijdens de avond, die plaatsvond in Markant Uden, gingen ruim honderd kavels onder de hamer. Enkele daarvan waren een meet & greet met Max Verstappen, een unieke wedstrijdbal gesigneerd met een gouden 100-jaar UDI’19 logo en een speciaal gestickerde Toyota AYGO, die door iedereen te bezichtigen was bij aankomst in Markant.

Jubileum

De kerstveiling stond in het teken van het 100-jarig bestaan van UDI’19. Door middel van twee kavels en een presentatie van Marco van Hooft, met aandacht voor de verkiezing van het Elftal van de Eeuw, de geschiedenis van UDI’19, de aankomende voetbalwedstrijd van OUD UDI’19 tegen OUD-KFC Turnhout België en natuurlijk het Feestweekend van 10-11-12 mei 2019.

Deel deze pagina: