Over Dtv Uden

Gepubliceerd: Woensdag 10 januari 2018 10:25

Dtv Uden is de publieke omroep voor de gemeente Uden.
Elke dag wordt nieuws gebracht op radio, televisie, internet en social media. 

ORGANISATIE
De redactie van Dtv Uden is gevestigd aan het Vluchtoord 24 in Uden en bereikbaar onder telefoonnummer (0413) 25 25 08.

Het postadres luidt: postbus 400, 5400 AK in Uden.

Mailen kan ook: redactie@dtvuden.nl

Redactie
Mark Poulussen, m.poulussen@d-tv.nl
Rochelle Moes, rochelle@d-tv.nl 
Bart Krijnen, bart@d-tv.nl 
Paul van Asseldonk, eindredactie, paul@d-tv.nl

Verkoop
Tiny Verhoeven, tiny@d-tv.nl 

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@d-tv.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@d-tv.nl 

Deel deze pagina: